Podporuje mojeID

OBCHOD » e-KARTÁČKY.cz (o nás)
e-KARTÁČKY.cz (o nás)

e-KARTÁČKY.cz ve spolupráci se zubními lékaři a dentálními hygienisty sleduje nejnovější trendy v péči o zuby (zubní kartáčkymezizubní kartáčkyzubní pastyústní vodydětská kousátkadudlíky apod.). Výsledkem je nabídka nejmodernějších a ověřených výrobků od renomovaných firem, které si můžete výhodně zakoupit prostřednictvím našeho internetového obchodu (CuraproxOral-BSwissdent,SensodyneelmexG.U.M. atd.). Specializujeme se také na bělení zubů, kde nabízíme nejnovější produkty zejména firem YOTUEL Rembrandt. V péči nezapomínáme ani na ty nejmenší. Ve speciální sekci "PRO DĚTI" si můžete zakoupit ty nejkvalitnější a nejnovější výrobky (dětská kousátkadudlíky,dětské zubní pastydětské kartáčky atd.).

e-KARTÁČKY.cz není jen běžný internetový obchod! Můžete využívat naší "on-line" poradny, kdy Vám vždy obratem na Váš dotaz odpoví zubní lékař popřípadě dentální hygienista. Téměř ke každému výrobku je otevřena i diskuze, kde se můžete zeptat na zkušenosti ostatních nakupujících, popřípadě se podělit o Vaši praxi s daným výrobkem.

e-KARTÁČKY.cz si Váží svých zákazníků! Prioritou je pro nás osobní přístup ke každému zákazníkovi. Snažíme se nakupujícím aktivně radit a doporučovat takové produkty, aby co nejvíce vyhovovaly jejich potřebám. Poštovné u nás zahrnuje pouze skutečnou cenu dopravy dle váhy produktu(ů) a balného. Registrovaní zákazníci mají okamžitou slevu 3% a zároveň se nemusí obávat nevyžádaných e-mailů. Víme, že nabízíme jen to nejlepší na trhu s péčí o zuby a zákazníci se k nám rádi vracejí sami, aby sledovali nejnovější trendy.

Přeji Vám pohodlný nákup

Bc. Richard Uhlíř - vedoucí obchodu