Podporuje mojeID

Novinky v poštovném

Představujeme vám novinky v poštovném.

S ohledem na přání našich zákazníků jsme zjednodušili ceník poštovného a balného. Dle dlouhodobých zkušeností klademe důraz na spolehlivé a rychlé obchodní balíky (až do 30 kg za balík) u České pošty, s.p. Pro drobné zboží nadále budeme nabízet i službu doporučená zásilka (do 1 kg za zásilku) a doporučený balík (do 2 kg za balík), kde jsme si ovšem ověřili, že nemůžeme garantovat dobu dodání.

Novinkou v dodávce objednaného zboží jsou výdejní místa. Server e-KARTÁČKY.cz uzavřel smlouvu s výdejními místy Uloženka.cz. Nyní si tedy pro své zboží mohou pohodlně zajít zákazníci z Prahy, Brna, Ostravy, Hradce Králové a Bratislavy. To vše do druhého dne od objednání resp. zaplacení zboží. Poštovné je v tomto případě pouhých 29 Kč + 15 Kč balné. Za dobírku si zákazníci připlatí jen 10 Kč.

Nadále pro vás vážíme celkovou hmotnost objednávky a náš server vám automaticky nabídne hned několik nejvhodnějších možností dopravy.

Zároveň jednáme o uzavření smlouvy se soukromým přepravcem. Budeme i nadále rádi za vaše připomínky, které nám pomáhají zlepšit vaše pohodlí při nakupování a vyzvedávání zásilek.


Kompletní přehled cen a možností poštovného naleznete v sekci OBCHOD -> Poštovné a balné.